Az E.ON AG, Európa második legnagyobb energiaszolgáltatója üzemi nyeresége 1,29 milliárd euró volt az első negyedévben, ez 46 százalékkal több az előző évinél. Elemzők előzetesen csupán egymilliárdos eredményt vártak. A nyereség főként az alaptevékenységből származik. A cégvezetés szerint a növekedés üteme csökken az év további részében.
2002. május 16. csütörtök, 09:19
