BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A BT masszívan veszteséges

A British Telecom Grop Plc az idei első negyedévben 2,6 milliárd font (3,8 milliárd dollár) nettó veszteséget termelt, az előző év azonos időszakának 2,95 milliárd fontos deficitje után.

2002. május 16. csütörtök, 08:48

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A cégbirodalom adózás előtti teljes vesztesége 2,45 milliárd font volt, míg tavaly elérte a 2,8 milliárdot. A negatív eredményből 2,5 milliárd fontot a goodwill miatt írt le, ebből 1,8 milliárd font jut Európára. A legnagyobb brit telefonszolgáltató negyedéves forgalma idén 29 százalékkal 5,5 milliárd fontra csökkent. A társaság EBITDA mutatója egy év alatt gyakorlatilag nem változott, mivel a tavalyi 1,47 milliárd font után 1,43 milliárd fontot tett ki.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet