Az idei első negyedévben valószínűleg két százalékkal csökkent a nemzeti össztermék Szingapúrban. Egy évvel korábban még 6,6 százalékkal gyarapodott a GDP. Ennek ellenére a prognoszták az év egészére átlagosan 4 százalékos növekedést várnak. A növekedés elsősorban az elektronikai iparág magára találásán múlik. E cégek helyzete viszont főleg az USA gazdaságától függ.
2002. április 8. hétfő, 11:24
