BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kirúgták az Elektrim vezérigazgatóját és helyettesét

A csőd szélén táncoló lengyel Elektrim energiaipari és távközlési konglomerátum felügyelőbizottsága leváltotta a vezérigazgatót, akinek nyolc hónapos ténykedését az előző menedzsment esztelen felvásárlásai miatt hatalmasra duzzadt adósságállomány kezelésében merült ki. A testület ugyancsak kirúgta a vezérigazgató-helyettest.

2002. február 6. szerda, 10:51

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az elemzők szerint a változtatások növelhetik a megrendült befektetői bizalmat és felgyorsulhat a kötvénytulajdonosokkal folyó tárgyalás. A kötvényesek eddig erősen ellenezték a volt vezérigazgató azon tervét, amely három éves türelmi időt és a kötvényadósság 40 százalékának leírását kezdeményezte.

Bana Péter
Bana Péter

Ez is érdekelhet