Egyre másra bocsátanak ki jelentős mennyiségű dollárkötvényt a nagy befektetés bankok - hívják föl a figyelmet a Bloomberg elemzői. A Credit Suisse, a Goldman és a Lehman már túl van egy-egy jelentős kötvénykibocsátáson, de a piac már azt is tudni véli, hogy hasonló lépésre készül a Dresdner és Merryl is. Mindez arra utal, hogy a nagy befektetési bankok szerint vége a kamatcsökkentése sorozatának, mostantól inkább emel a FED.
2002. január 9. szerda, 08:59
