BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csehország nem bocsát ki eurókötvényt 2002-ben

A cseh pénzügyminisztérium közölte, hogy 2002-ben nem bocsát ki eurókötvényt. A döntés része a tárca és a cseh jegybank által elhatározott programnak, amelynek célja, hogy csökkentsék a koronára nehezedő felértékelési nyomást. A programról még egyeztet a tárca és nemzeti bank. Eddig úgy volt, hogy Csehország idén 1 milliárd euró értékben bocsát ki idén eurókötvényeket.

2002. január 7. hétfő, 10:04

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet