Vasárnap este óta hivatalosan is 1,40 pesot kell adni egy dollárért. A fix árfolyam csak az exportügyletekre vonatkozik, a belföldi árfolyamra hamarosan lebegtetési rendszert dolgoznak ki. A kormány bejelentette, hogy bár az államfő jogot szerzett az árak ellenőrzésére, ezzel az eszközzel a kabinet nem kíván élni.
2002. január 7. hétfő, 07:37
