BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem lesz lengyel importadó

A Gazeta Wyborcza napilap értesülése szerint a lengyel kormány úgy döntött, hogy nem vet ki jövőre 5 százalékos importadót, miután a kisebbik koalíciós párt elképzelését Marek Belka pénzügyminiszter ellenezte és az EU is ellenérzéseit hangoztatta. Az adóból a becslések szerint 10 milliárd zloty (2,3 milliárd dollár) bevétel származhatna.

2001. november 20. kedd, 10:41

Bana Péter
Bana Péter

Ez is érdekelhet