BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Veszteséges volt a 3. negyedévben a Siemens

A Siemens AG, Németország legnagyobb elektronikai cége 1,1 milliárd eurós veszteséget könyvelt el a pénzügyi évének negyedik negyedében. A cég nem számít a rossz eredmény tartóssá válására, mert a veszteség tetemes részét a cég a leépítések egyszeri költsége adta, és ez a következő pénzügyi évben már megtakarításokat eredményez.

2001. november 14. szerda, 12:52

Máté Dániel
Máté Dániel

Ez is érdekelhet