A lengyel kőolajágazat privatizációjáért felelős Nafta Polska, az államkincstár tulajdonában levő részvénytársaság élén várhatólag jövő hétfőn változás történik. A Rzeczpospolita című befolyásos varsói lap értesülései szerint a felügyelő tanács valószínűleg leváltja a társaság elnökét, akinek helyére a legesélyesebb jelölt az új kincstárügyi miniszterhez, Wieslaw Kaczmarekhez közelállónak tartott Maciej Gerej.
2001. november 13. kedd, 14:48
