BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nyugati segélyszervezetek elhagyják az afgán fővárost

Kabulból, Afganisztán fővárosából néhány nyugati segélyszervezet megkezdte munkatársainak kivonását, miután egyre inkább tartanak attól, hogy az Egyesült Államok ott fogja megtorolni a Washington és New York elleni terrortámadásokat. A kivonásban részt vett az ENSZ is, amely összes munkatársának visszahívását tervezi Afganisztánból.

2001. szeptember 12. szerda, 10:32

Szegő Miklós Iván
Szegő Miklós Iván

Ez is érdekelhet