A Microsoft bejelentette, hogy elhalasztja X-box névre keresztelt játékkonzoljának japán bevezetését. Az amerikai bevezetés tervezett időpontja nem változott, azt továbbra is november 8-ára teszik. Ez azt mutatja, hogy nem a játékkal magával van a baj, noha a Sony szakemberei sokat kritizálták azt. Sokkal inkább arról lehet szó, hogy a Microsoft a hazai piacra koncentrál, arra ügyel, hogy ott tökéletes legyen az új termék bevezetése és terítése.
2001. augusztus 27. hétfő, 08:42
