BUX 137814.93 -1,2 %
OTP 44240 -1,51 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Veszteséges a Playboy

A Playboy Enterprises második negyedévi veszteségei 36 százalékkal emelkedtek az egy évvel korábbihoz képest. A főleg az erotikus magazinjáról ismert amerikai médiacsoport jelentésében a részvényenként 32 centes, összességében 8 millió dolláros veszteséget elsősorban a korábbról görgetett jövedelemadó kötelezettséggel magyarázza.

2001. augusztus 8. szerda, 08:56

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Egy évvel korábban 5,9 millió dollár veszteséget könyvelt el a Hustler-médiagroup. A jelentés szerint az üzemi veszteség 20 százalékkal 4,7 millió dollárra mérséklődött a második negyedévben. Az eladások 6 százalékos csökkenéssel 72,8 millió dollárra estek vissza. A cég az elmúlt hat negyedévben folyamatosan veszteséggel zár. A cég tavaly szervezeti átalakításokat hajtott végre.

Baka Zoltán
Baka Zoltán

Ez is érdekelhet