Egy évvel korábban 5,9 millió dollár veszteséget könyvelt el a Hustler-médiagroup. A jelentés szerint az üzemi veszteség 20 százalékkal 4,7 millió dollárra mérséklődött a második negyedévben. Az eladások 6 százalékos csökkenéssel 72,8 millió dollárra estek vissza. A cég az elmúlt hat negyedévben folyamatosan veszteséggel zár. A cég tavaly szervezeti átalakításokat hajtott végre.
