Az elmúlt mintegy két hónap alatt nem sokat közeledett egymáshoz a Hotel Rózsadomb eladásával kapcsolatban az Autóker Holding Rt. és a tulajdonosok, a Hunguest Vagyonkezelő Rt. és a soproni önkormányzat álláspontja az ingatlan vételárával kapcsolatban. A Horvátországban is terjeszkedni kívánó Autóker hamarosan hozzákezd újabb fővárosi beruházásához, a társaság a Kárpát utcában épít egy hat társasházból álló, összesen 408 lakásos épületegyüttest. Részletek a mai Napi Gazdaságban.
2001. július 30. hétfő, 08:22
