BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Cesky Telecom megveszi az Eurotelt

A Verizon Telecommunications és az AT&T amerikai távközlési cégek ma elvi beleegyezésüket adták ahhoz, hogy eladják a legnagyobb cseh mobilszolgáltatóban, az EuroTelben birtokolt 49 százalékos részesedésüket a Cesky Telecom távközlési vállalatnak, amely így a cseh mobilcég százszázalékos tulajdonosává válhat.

2001. július 30. hétfő, 19:54

Economx
Economx

Ez is érdekelhet