A napokban érkeztek haza a Humet Rt. vezetői az Egyesült Államokból, ahol a lehetséges disztribúciós partnerekkel folytattak tárgyalásokat. A megbeszéléseket a menedzsment sikeresnek értékelte, de – mint azt Nagy Barnabás vezérigazgató-helyettes lapunknak elmondta – legkorábban két hónap múlva kerülhet sor konkrét szerződések aláírására. Részletek a szombati Napi Gazdaságban.
2001. július 28. szombat, 07:15
