BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Egyelőre nem írt alá az USA-ban a Humet

A napokban érkeztek haza a Humet Rt. vezetői az Egyesült Államokból, ahol a lehetséges disztribúciós partnerekkel folytattak tárgyalásokat. A megbeszéléseket a menedzsment sikeresnek értékelte, de – mint azt Nagy Barnabás vezérigazgató-helyettes lapunknak elmondta – legkorábban két hónap múlva kerülhet sor konkrét szerződések aláírására. Részletek a szombati Napi Gazdaságban.

2001. július 28. szombat, 07:15

Economx
Economx

Ez is érdekelhet