BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Új tulajdonos a szlovák Globtel mobilszolgáltatóban

Az AIG New Europe Fund vezette konzorcium 180 millió dollárért megvásárolta a Globtel GSM szlovák mobilszolgáltató 36 százalékát a szlovák kormánytól - adta hírül az MTI. Az 1996-ban alapított Globtelnek az idei első félévben 906 716 előfizetője volt, többségi tulajdonosa továbbra is az Orange SA. Az AIG New Europe Fund 320 millió dolláros magán értékpapíralap, amely Közép- és Kelet-Európában működik.

2001. július 26. csütörtök, 18:12

Szabó Márta
Szabó Márta

Ez is érdekelhet