BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem az autók hozták a FIAT nyereségét

A gépipartól a médián át a biztosítókig sok mindenben érdekelt olasz FIAT csoport 528 millió euró üzemi nyereséggel zárta első félévét, szemben az egy évvel korábbi 475 millió euróval, illetve a maximum 480 milliós elemzői várakozásokkal. A csoport árbevételének kevesebb mint felét adó FIAT Auto épphogy pluszba került 3 millió euróval az egy évvel korábbi 64 millió után ( az első negyedévet 16 millió eurós üzemi veszteséggel zárta). A FIAT továbbra is kitart amellett, hogy az év végére el tudja érni a célul kitűzött 1,1 milliárd euró üzemi nyereséget.

2001. július 25. szerda, 17:45

Szabó Márta
Szabó Márta

Ez is érdekelhet