A gépipartól a médián át a biztosítókig sok mindenben érdekelt olasz FIAT csoport 528 millió euró üzemi nyereséggel zárta első félévét, szemben az egy évvel korábbi 475 millió euróval, illetve a maximum 480 milliós elemzői várakozásokkal. A csoport árbevételének kevesebb mint felét adó FIAT Auto épphogy pluszba került 3 millió euróval az egy évvel korábbi 64 millió után ( az első negyedévet 16 millió eurós üzemi veszteséggel zárta). A FIAT továbbra is kitart amellett, hogy az év végére el tudja érni a célul kitűzött 1,1 milliárd euró üzemi nyereséget.
2001. július 25. szerda, 17:45
