BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Fölfelé megy az olajár

Drágul az olaj, miután a kereskedők arra számítanak, hogy az OPEC ígéretéhez híven még ma bejelenti a napi 1 millió hordós termeléscsökkentést. Londonban a Brent ára 33 centtel, hordónként 25,23 dollárra ment fel, az USA könnyűolaja a folytatódó ázsiai elektronikus kereskedésben 28 centtel 26,59 dollárra drágult. Az OPEC 25 dollár körül szeretné tartani kosarának árát.

2001. július 25. szerda, 12:49

Szabó Márta
Szabó Márta

Ez is érdekelhet