Drágul az olaj, miután a kereskedők arra számítanak, hogy az OPEC ígéretéhez híven még ma bejelenti a napi 1 millió hordós termeléscsökkentést. Londonban a Brent ára 33 centtel, hordónként 25,23 dollárra ment fel, az USA könnyűolaja a folytatódó ázsiai elektronikus kereskedésben 28 centtel 26,59 dollárra drágult. Az OPEC 25 dollár körül szeretné tartani kosarának árát.
2001. július 25. szerda, 12:49
