BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Montenegro jövőre bevezeti az eurót

2002. január 1-től Montenegro is áttér az euróra - közölte az MTI a jegybank elnökének sajtónyilatkozatára hivatkozva. Montenegro közel két éve vált el a jugoszláv pénz- és valutarendszertől és a jugoszláv dínár helyett a német márkát vezette be, törvényes, de nem hivatalos fizetőeszközként. A következő év elején a jugoszláv tagköztársaságban mintegy 200 millió német márkát kell euróra átváltani.

2001. június 28. csütörtök, 15:39

Economx
Economx

Ez is érdekelhet