Az amerikai American Airlines, a Delta Airlines és a United Airlines már a múlt héten bejelentette, hogy szándéklevelet írtak alá a Boeinggel a Connnexion fejlesztésére. A Boeing egyébként 30 légitársasággal tárgyal a bevezetésről. Az európai Airbus repülőgépgyártó sem tétlenkedik, és saját rendszert fejleszt. Az Airbus kereskedelmi igazgatója, ugyanakkor kijelentette, hogy az Airbus vevők nem fognak engedélyt kapni a Connexion bevezetésére Airbus-gépekre. Ezzel szemben a Boing nem tervez ilyen korlátozásokat.
