Az Isuzu veszteséggel zárta az utóbbi két évet - bár a most március 31-én véget ért időszakban a mínusz 66,79 milliárd jenre zsugorodott az egy évvel korábbi 104,8 milliárdról - , de 2004/2005-re már több mint 30 milliárd jen nettó profitot tűztek ki célul. A kisteherautók legnagyobb japán gyártója 2005 végéig bezárja a Kawasakiban levő üzemét, a hobbiterepjárók (SUV) gyártását pedig teljesen áttelepíti az USA-ba.
