A brit lap azt is tudni vélte, hogy az ügylet eredményeképpen szorosabb együttműködés alakulhatna ki az E-Plus és németországi riválisa, a Mobilcom között, amelyben az Orange 28,5 százalékos részesedéssel rendelkezik.
A France Télécom mobilszolgáltató részlege, az Orange nem folytat tárgyalásokat a német E-Plus Mobilfunk megvételéről - idézték a hírügynökségek a France Télécom szóvivőjét. A hivatalos cáfolatot azután adták ki, hogy a Sunday Telegraph azt írta: az Orange 6 milliárd fontért megvenné a Royal KPN tulajdonában levő E-Plust, Németország harmadik legnagyobb mobilszolgáltatóját.
2001. május 28. hétfő, 11:49

A brit lap azt is tudni vélte, hogy az ügylet eredményeképpen szorosabb együttműködés alakulhatna ki az E-Plus és németországi riválisa, a Mobilcom között, amelyben az Orange 28,5 százalékos részesedéssel rendelkezik.