BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az Orange nem tárgyal az E-Plus megvételéről

A France Télécom mobilszolgáltató részlege, az Orange nem folytat tárgyalásokat a német E-Plus Mobilfunk megvételéről - idézték a hírügynökségek a France Télécom szóvivőjét. A hivatalos cáfolatot azután adták ki, hogy a Sunday Telegraph azt írta: az Orange 6 milliárd fontért megvenné a Royal KPN tulajdonában levő E-Plust, Németország harmadik legnagyobb mobilszolgáltatóját.

2001. május 28. hétfő, 11:49

Szabó Márta
Szabó Márta

Ez is érdekelhet