A Gazprom 0,30 rubel osztalékot tervez fizetni. A vállalat felügyelőbizottsága szerdán dönti el, hogy meghosszabbítják-e Rem Vjahirev vezérigazgató csütörtökön lejáró szerződését. A testület megvitatja a Gazprom június 29-i közgyűlésének napirendjét is.
