A 15 tagú EU-n belül az Egyesült Királyság hozta a legnagyobb hiányt, 5,3 milliárd eurót.
Az eurózóna februári külkereskedelmi hiánya 1 milliárd euró, ami jelentősen elmarad mind az előrejelzésekben várt 3,9 milliárd euró többlettől, és a tavaly januári 300 milliós hiánytól. A januári dficit 6,2 milliárd euró volt.
2001. április 24. kedd, 12:13

A 15 tagú EU-n belül az Egyesült Királyság hozta a legnagyobb hiányt, 5,3 milliárd eurót.