BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Áramtarifa-emelés Kaliforniában

2001. március 28. szerda, 17:05

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A kaliforniai törvényhozás illetékes bizottsága engedélyezte, hogy az áramszolgáltatók azonnali hatállyal árat emeljenek, így egy kilowattóra ára 7-ről 10 centre nő, ami a Bloomberg szerint átlagosan 30 százalékos drágulásnak felel meg. A két legnagyobb áramszolgáltató közül a PG&E Corp. maximum 36, az Edison International pedig 27 százalékkal növelheti az árakat, miután sorozatossá váltak az áramszünetek a balul sikerült, az áramszolgáltatókat csődközelbe taszító liberalizáció eredményeképpen.

Bana Péter
Bana Péter

Ez is érdekelhet