BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Növekvő osztalék az SAP-nál

Európa legnagyobb szoftvercégének, az SAP-nak 2 százalékkal nőtt a tőzsdei árfolyama, miután a csoport bejelentette, hogy 9 százalékkal növeli tavalyi osztalékát. Az SAP pénteken 7,5 százalékkal esett a börzén, mostani újjáéledése pedig egybeesik a többi technológiai papír feltámadásával.

2001. március 19. hétfő, 12:19

Szegő Miklós Iván
Szegő Miklós Iván

Ez is érdekelhet