Az ország másik két mobilcége - az EuroTel és a RadioMobil - is túlzottnak tartja a licenszek árát, ám úgy tűnik, a kormány nem hajlik a csökkentésre, hiszen az idei költségvetésbe már betervezte az összesen legalább 20 milliárd koronás bevételt.
A Cesky Mobil 1,5-1,6 milliárdos árat tartana reálisnak, míg az EuroTel akár 2,78 milliárd koronát is fizetne egy koncesszióért.
