BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Eloltották a budapesti tüzet

A tűzoltók szerda délelőtt eloltották a tüzet a főváros IX. kerületében, a Soroksári útnál, a Dandár utcában álló raktárban - idézi az MTI Kisdi Mátét, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője.

2018. március 7. szerda, 12:10

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az ötemeletes épület - amely korábban malomként üzemelt - legalsó szintjén élelmiszerraktár volt. A tégla borítású, de belül faszerkezetű épületet 45 tűzoltó, 13 gépjárművel oltotta.

Jelenleg három vízsugárral az utómunkálatok zajlanak, az izzást próbálják elfojtani. Az épületbe nem lehet bejutni, csak kívülről dolgozhatnak a szakemberek - közölte nem sokkal délelőtt 11 óra előtt a szóvivő.

Elmondta azt is, feloldották a Soroksári út egyik sávjának lezárását, a Dandár utcában viszont még mindig nem lehet közlekedni.

Kisdi Máté tájékoztatása szerint nincs információ sérültről.

A fotó forrása: MTI Fotó/Mihádák Zoltán.

Szabó Dániel
Szabó Dániel

Ez is érdekelhet