BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Félházzal üzemel az Asia Center

2004. szeptember 30. csütörtök, 07:54

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az Asia Center nem kizárólag a kínai termékek, hanem más ázsiai országban előállított áruk európai elosztó központjává kíván válni. A budapesti létesítmény vezetői jelenleg hat délkelet-ázsiai ország, köztük Vietnam szakembereivel tárgyal az esetleges együttműködésről. Az új bérlőkre szükség is van, mert a két épületszárnyból álló, 200 millió eurós összköltséggel megépített komplexum kihasználtsága a júliusi 58 százalékkal szemben jelenleg csak 55 százalékos. (VG 9. old.)

Napi Online Gazdaság
Napi Online Gazdaság

Ez is érdekelhet