Az Asia Center nem kizárólag a kínai termékek, hanem más ázsiai országban előállított áruk európai elosztó központjává kíván válni. A budapesti létesítmény vezetői jelenleg hat délkelet-ázsiai ország, köztük Vietnam szakembereivel tárgyal az esetleges együttműködésről. Az új bérlőkre szükség is van, mert a két épületszárnyból álló, 200 millió eurós összköltséggel megépített komplexum kihasználtsága a júliusi 58 százalékkal szemben jelenleg csak 55 százalékos. (VG 9. old.)
