BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jön a lakásügyi minisztérium?

Az idei év igen jól alakult az építőiparban, ám a 2004 első fele bizonytalanságokat hozhat - mondta Tolnay Tibor, az ÉVOSZ elnöke.

2003. december 12. péntek, 11:37

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A szövetség éves záró közgyűlésén üdvözölték az Országos Lakás- és Építésügyi Hivatal (OLÉH) létrejöttét, amely várhatóan jó hatással lesz a piacra, és reményeik szerint a későbbiekben minisztériummá is kinőheti magát.

A közgyűlésen felszólalt Csiha Judit, a parlament lakáspolitikai bizottságának elnöke, aki elmondta, hogy várhatóan még idén, de legkésőbb az első januári ülésén jóváhagyja a nemzeti lakásprogramot a kormány.
Fegyverneky Sándor, az OLÉH elnöke elmondta, hogy jövőre a költségvetésből kétmilliárd forint jut a panelek felújítására, hétmilliárd az önkormányzati bérlakásprogramra, valamint 800 millió lakbértámogatásra.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet