A szövetség éves záró közgyűlésén üdvözölték az Országos Lakás- és Építésügyi Hivatal (OLÉH) létrejöttét, amely várhatóan jó hatással lesz a piacra, és reményeik szerint a későbbiekben minisztériummá is kinőheti magát.
A közgyűlésen felszólalt Csiha Judit, a parlament lakáspolitikai bizottságának elnöke, aki elmondta, hogy várhatóan még idén, de legkésőbb az első januári ülésén jóváhagyja a nemzeti lakásprogramot a kormány.
Fegyverneky Sándor, az OLÉH elnöke elmondta, hogy jövőre a költségvetésből kétmilliárd forint jut a panelek felújítására, hétmilliárd az önkormányzati bérlakásprogramra, valamint 800 millió lakbértámogatásra.
