Leköti az összes Közop-forrást a kormány
Leköti az összes Közop-forrást a kormány
Újabb utak épülnek EU-pénzekből
Az év végéig a rendelkezésre álló valamennyi, közlekedési fejlesztésre rendelkezésre álló uniós forrást le akarja kötni a kormányzat.
Nem tervezik az e-útdíj kiterjesztését
Az autósok változatlanul e-matricával használhatják a díjköteles utakat - közölte a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium.
Völner: visszafizetik a túlszámlázott útdíjat
Már csaknem hárommilliárd forint folyt be az elektronikus útdíjból, s bár még vannak problémák, de ezek elenyészőek - véli a kormányzat.
Háromsávos lett az M0 déli szakasza
Kibővítették az M0 déli szakaszát, augusztusra pedig elkészül egy új nyomvonalon az 51-es főút és az M5-ös sztráda közötti szakasz.