Közmunka: vizsgálatot indított az ombudsman
Szabó Máté ombudsman átfogó vizsgálatot indított a közmunkások foglalkozatása kapcsán. Nem múlhat pusztán az önkormányzatok jóindulatán a közfoglalkoztatottak alapjogainak tiszteletben tartása – azt a jogszabályoknak kell szavatolnia, a hatóságoknak pedig ellenőriznie - írta közleményében az Alapvető Jogok Biztosának Hivatala.




