A paksi atomerőmű \"nagyon jó szinten\" üzemel
A Paksi Atomerőmű nagyon jó szinten üzemel, odafigyel az üzemelés biztonságára - mondta Pierre Gest, aki egy több hete tartó nemzetközi felülvizsgálatot vezetett. Több olyan területet is nevesített, ahol lehet még fejlődést elérni.




