Koronavírus: 30-40 magyar utas került Mexikóban karanténba
Harminc-negyven magyar utas tartózkodik a koronavírus gyanúja miatt Mexikóban vesztegzár alá helyezett turistahajón - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter az MTI beszámolója szerint.



