BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

vírus

02.
28.
20:39

Akkora a baj, hogy az olasz kormány az adókötelezettség felfüggesztésén is gondolkodik

Huszonegyre emelkedett a halottak és 821-re a fertőzöttek száma Olaszországban a koronavírus-járvány következtében - közölte Angelo Borrelli a polgári védelmi hatóság vezetője péntek esti tájékoztatóján. Közben Németországban is nőtt az új koronavírussal fertőzöttek száma, a Robert Koch országos járványügyi intézet (RKI) pénteki helyzetértékelése szerint a helyzet "komoly, és dinamikusan változik" - írja az MTI.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna