Újabb 6 embernél mutatták ki a koronavírust, elhunyt két beteg
4014 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma, és elhunyt 2 idős, krónikus beteg - írja a koronavirus.gov.hu.
Újabb 6 embernél mutatták ki a koronavírust, elhunyt két beteg
4014 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma, és elhunyt 2 idős, krónikus beteg - írja a koronavirus.gov.hu.
A kultúrát ért víruskárt kompenzálja a kormány
A koronavírus-világjárvány által, a kulturális élet szereplőinek okozott gazdasági nehézségek enyhítésére 5 milliárd 108 millió forintot hagyott jóvá a kormány.
Európai lélegeztetőgép-raktárbázis lehet Magyarországon
A kormány támogatja azt, hogy az EU számára, európai uniós forrásból beszerzett lélegeztetőgép-készletnek legyen raktárbázisa Magyarországon, továbbá az uniós szolidaritási alapból is szeretne részesedni.
Merkely: ősszel jön a járvány második hulláma
Október-november környékén jöhet a járvány második hulláma, ez azonban nem lesz nagyobb, mint az első – mondta Merkely Béla, a Semmelweis Egyetem rektora az InfoRádiónak.
Újabb 10 embernél mutatták ki a koronavírust, meghalt 2 beteg
Újabb 10 magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 3931 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma.