BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

villamosenergia

11.
27.
10:18

Így lehetne még olcsóbb az áram

Akár 10-30 százalékkal is olcsóbb lehetne a villamos energia bizonyos, a kapcsoltan hőt és áramot termelő erőművekhez közelebbi területeken, ha a kormány módosítana a jogszabályi környezeten - állítja a szakmai szövetség. Így megállítható lenne a kihasználatlan, de még mindig jelentős üzemidővel rendelkező, klímavédelmi szempontból kedvező tulajdonsággal bíró gázmotorok leszerelése, külföldre értékesítése.

Szerző(k):
Economx