Pályázatot indít az MNV
Közel 7 milliárd forintos nyílt közbeszerzési eljárást indított a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (MNV), melynek célja, hogy kiválasszák a 2015-ös év villamosenergia kereskedőjét. A közbeszerzési eljárás lezárását követően a társaság és a vele együttműködő állami tulajdonú cégek a több mint 300 millió kWh villamosenergiát közösen szerzik be. A beszerzésben 46 állami vállalat vesz részt - közölte az MNV.



