BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

villamosenergia

09.
25.
09:59

Pályázatot indít az MNV

Közel 7 milliárd forintos nyílt közbeszerzési eljárást indított a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (MNV), melynek célja, hogy kiválasszák a 2015-ös év villamosenergia kereskedőjét. A közbeszerzési eljárás lezárását követően a társaság és a vele együttműködő állami tulajdonú cégek a több mint 300 millió kWh villamosenergiát közösen szerzik be. A beszerzésben 46 állami vállalat vesz részt - közölte az MNV.

Szerző(k):
Economx