Nő a feszültség: az MVM és Paks kimaradt a nagy állami bérfejlesztésből
A szakszervezet elfogadhatatlannak tartja, hogy az MVM Zrt. továbbra is csak 7,5 százalékos bérfejlesztést javasol a következő 3 évre, holott korábbi ígéretei és a kormány álláspontja alapján 30-40 százalékos emelés is kilátásba volt helyezve. Ezért a képviselet levelet írt Orbán Viktornak és tüntetésre készül.



