Gumiégető és áramot termelő céget vett az állam
A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) engedélyezte, hogy a Nemzeti Hulladékgazdálkodási Szolgáltató Kft. (NHSZ) felvásárolja a polgári erőművet is működtető Star Powert.
Gumiégető és áramot termelő céget vett az állam
A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) engedélyezte, hogy a Nemzeti Hulladékgazdálkodási Szolgáltató Kft. (NHSZ) felvásárolja a polgári erőművet is működtető Star Powert.
Milyen változás lesz a magyar háztartásokban? - interjú Henrik Sundströmmel, a jászberényi porszívógyár vezetőjével
Szeptembertől új időszámítás kezdődik többek között a magyar háztartásokban: kizárólag 900 wattnál alacsonyabb teljesítményű porszívókat lehet majd kapni. Az új limit hatásáról, a felkészülésről, a magyar porszívózási szokásokról is beszélt a Napi.hu Buksza blogjának Henrik Sundström, az Electrolux jászberényi porszívógyárának gyárigazgatója. Kiderül a zsákos és tartályos porszívók közti különbség mellett az is, hogy Magyarország porszívónagyhatalom.
Fontos bejelentést tett az Aldi
Idén januártól az Aldi Magyarország összes üzletének, logisztikai, és ügyviteli központjának áramigényét, évi 40-50 ezer megawattórát (MWh) a Mol Nyrt-től vásárolt zöldáramból biztosítja - közölte az áruházlánc és az energiaipari vállalat pénteken az MTI-vel.
Változáson gondolkodik az energiahivatal
Jövőre a vízközmű-szolgáltatókra is kiterjeszti a felhasználói elégedettségi felmérés rendszerét a Magyar Energetikai és Közmű-szolgáltatási Hivatal (MEKH).
Elmarad a tüntetés pénteken, béremelés jön
Létrejött az MVM Csoportnál a 2017-2019-es bérmegállapodás, amelyben erre az évre 10, 2018-ra 9, 2019-re pedig 8 százalékos emelés szerepel - tájékoztatta az MVM Társaságcsoporti Szakszervezeti Szövetsége (TSZSZ) az MTI-t.