Megint kitelepülnek az éjjel-nappali Aldik
A járvány miatti kényszerszünet után újra sor kerül a legjelentősebb fesztiválokra, amelyeken a korábbi évek után most is megjelenik az Aldi.
Megint kitelepülnek az éjjel-nappali Aldik
A járvány miatti kényszerszünet után újra sor kerül a legjelentősebb fesztiválokra, amelyeken a korábbi évek után most is megjelenik az Aldi.
Méregdrága lett a csirkehús
Bár a csirkemellfilé árát egyelőre védi a kormányzati az árstop, a többi csirkehúsnál meredeken emelkednek a termelői, feldolgozói árak, ez pedig a boltokban is megjelenik.
Vajon meddig bírják a boltok az egyre pusztítóbb adóterheket?
A pótadóval extrázott kiskereskedelmi adó már 2022-ben bő kétszerese lesz korábbi befizetésnek. Ki is nyiffantja a profitot (extrát, nem extrát). És szépen adózik a családi költekezés, a költségvetés áfa bevétele 30 százalékkal emelkedik.
Új márkát tett a kirakatba az egyik legrégebbi magyar autókereskedő
Az évtizedek óta Fordokat eladó Petrányi-Autó Kft. Nissan-szalont nyitott.
Messze még az élelmiszerek drágulásának vége
Húsvétkor sem kímélték a vásárlók a pénztárcájukat az élelmiszerboltokban a 15 százalék körüli drágulás mellett. Az élelmiszeripar azonban már benyújtotta az új számlát, ők már 30 százalékos drágításnál tartanak. Kérdés, meddig bírják az árcédulák támadását a vásárlók. A boltosok meg ráadásként a különadók és az árstop ostromát.