Kellene az euró, de a kormánynak még mindig van érve ellene
Várhatóan ismét fellángol a vita a kormány és az ellenzék között, miután Varga Mihály pénzügyminiszter a Tihanyban rendezett Tranzit fesztiválon kijelentette, ha most eurónk lenne, jóval kevesebb kockázatot kellene vállalnia a magyar gazdaságnak.




