Újabb sztrájk jön egy autóipari üzemben
Bérmegállapodásig tartó sztrájkot hirdet az Életre Tervezett Munkavállalók Szövetsége (ÉTMOSz) a miskolci SEG Automotive (S.E.G.A.) gyárban, miután a munkáltatóval egyelőre megrekedt a vita– írja a szakszervezet a Facebook-oldalán. A cég utólag azt közölte, hogy szerinte versenyképes és korrekt a legutolsó ajánlata.




