Ilyet már régen írtunk: várjon a tankolással, ha tud
Csökken a benzin és a dízel ára is péntektől.
Ilyet már régen írtunk: várjon a tankolással, ha tud
Csökken a benzin és a dízel ára is péntektől.
Felvirágoztatják a magyar gazdaságot az akkumulátorgyárak, vagy inkább rabszolgasorba taszítják?
Hazánkban egyre több akkumulátorgyár épül, a BrainBar fesztiválon ennek a hasznosságáról vitatkoztak. A jövő üzemanyaga is kérdéses, egyes szakértők szerint az akkumulátor később is velünk marad, de a hidrogén meghajtás is lehetséges megoldás. Egyes szakértők szerint pedig a tömegközlekedés vagy az autóbérlés lehet a jövő. Vitézy Dávid volt közlekedési államtitkár arról beszélt, hogy a vasút a 21. század közlekedése.
Ki kellene venni az emberek kezéből a kormányt
Csak úgy tudjuk megelőzni a halálos baleseteket, ha nem az emberek vezetnek, hanem a gépek, akik képesek akár egymással is kommunikálni az utakon – mondta Lepsényi István, a MÁV igazgatósági elnöke és a Magyar Hidrogéntechnológiai Szövetség elnöke. Úgy véli, a mobilitás és a hidrogén lesz az autóipar kulcsa a következő évtizedekben.
Elszállt a dízel ára, de ez csak a kisebbik probléma
A világ olajfinomítói egyre nehezebben tudnak elegendő gázolajat termelni, ami súlyos hiányhoz vezethet az iparban és a közlekedésben, valamint az inflációt is erősítheti.
Feloldják Franciaországban a veszteséges áron történő üzemanyag-árusítást
Az infláció megfékezésére az üzemanyag árára bevezetett árplafon után a francia kormány decembertől engedélyezni tervezi a veszteséges áron történő értékesítést.