BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

ukrán

07.
23.
12:57

Az orosz vezetés újabb vétkére derült fény

Néhány hetes kiképzés után küld a frontvonalba katonákat az orosz hadsereg - derült ki számos beszámolóból, amelyben a kiskatonák elárulják, hogy vannak olyan társaik, akik egy gépkarabélyt sem tudnak normálisan használni. Az új jelentkezők jellemzően a rendkívül magas fizetésért állnak be a seregbe, akár néhány hónapra, ám ha lelövik őket vagy súlyosan megsebesülnek, akkor aligha élvezhetik ennek gyümölcseit.

Szerző(k):
Komócsin Sándor