BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

ukrajna

02.
26.
19:35

Német gazdasági minisztérium: „Magyarországgal problémák vannak”

Friss elemzést közölt a német kormány keleti gazdasági bizottsága legfontosabb nyugati partnerünk 2025-ös külkereskedelméről. Ebben megállapítják: a növekedés látványos volt, és a Kelet-Közép európai régió, azon belül több szomszédunk egyre jövedelmezőbb exportpiaca a németországi vállalatoknak. Viszont kiemelték, hogy „Magyarországgal problémák vannak”.

Szerző(k):
T. K.