László maradt, mindenki más ment az AH-tól
Az Antenna Hungária (AH) Rt. szerdai rendkívüli közgyűlésén új igazgatóságot és felügyelőbizottságot választottak, s módosították a cég alapszabályát, így különválasztották az elnöki és a vezérigazgatói tisztséget. Az igazgatóság pénteki ülésén választhatják meg a cég elnökévé Lévay Örsöt. Ezt követően lát hozzá az új vezetés a társaság új stratégiájának kidolgozásához.
