Lángra lobbant egy szeméttelep Győrben
Mintegy négyszáz négyzetméteren ég a szemét egy győri hulladéklerakóban Sashegyen, a tűz további terülteket veszélyeztet - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője csütörtök kora este az MTI-t.



