BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lángra lobbant egy szeméttelep Győrben

Mintegy négyszáz négyzetméteren ég a szemét egy győri hulladéklerakóban Sashegyen, a tűz további terülteket veszélyeztet - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője csütörtök kora este az MTI-t.

2018. július 12. csütörtök, 18:30

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Schreindler Ágnes elmondta, a mintegy ötezer köbméter szemét egyharmada ég, a tűzoltók megpróbálják két részre szedni a hulladékot, hogy megakadályozzák a lángok továbbterjedését.

Habosított vízsugárral és védő vízsugárral oltják a tüzet nagy erőkkel.

A helyszínre tart a katasztrófavédelmi mobil labor, amely azt méri, hogy kerül-e a levegőbe lakosságra veszélyes anyag.

Képünk forrása: Shutterstock

K. Gergely Kiss
K. Gergely Kiss

Ez is érdekelhet